Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 02:00
Μαρία Μαρκοπούλου
02:00 - 04:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
04:00 - 06:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
06:00 - 07:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
07:00 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Πόλυς Χαραλάμπους
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έμιλυ Βασιλειάδου
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Έμιλυ Βασιλειάδου
12:05 - 13:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:10
Σπύρος Βασιλάκος
13:10 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Μάριος Παπαδόπουλος
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:10
Μάριος Παπαδόπουλος
16:10 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:15
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
17:05 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:10
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
18:10 - 19:00
Γιώργος Παυλίδης
19:00 - 22:00
Ανδρέας Βερναρδής
22:00 - 00:00
57 %
S
3.2 km/h
49 %
SW
9.7 km/h
45 %
N
0 km/h
S
5.6 km/h
51 %
W
0 km/h
53 %
SW
0.8 km/h

Ορίστηκε ο Βασίλης Δημητρίου στο ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση (όλοι οι ορισμοί)

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 16ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου

17:00 ΠΑΦΟΣ FC vs Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
Στάδιο: ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνου Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ξάνθου Ανδρέας

18:00 Ε.Ν ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Βίκτωρος Σωτήρης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γερασίμου Παναγιώτης

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολαϊδης Χρίστος

Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καραϊσκάκης Μιχάλης

18:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο: ΑΕΚ ARENA
Διαιτητής: Αναστασίου Γιάννης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής Διαιτησίας:  Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 14 Ιανουαρίου 

19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: N. PAPAS GROUP/ Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Κυριάκου Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπιτανής Κώστας