Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 01:00
Μαρία Μαρκοπούλου
01:00 - 03:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
03:00 - 05:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
05:00 - 06:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
06:00 - 06:10
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
06:10 - 07:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
07:00 - 07:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
07:05 - 08:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
08:00 - 08:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Χάρης Παναγιώτου, Νίτσα Παύλου, Γιάννης Κωστακόπουλος
08:05 - 08:30
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
08:30 - 09:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
09:00 - 09:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
09:05 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Έλενα Χειλέτη
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έλενα Χειλέτη
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Χαρά Γεωργιάδη
12:05 - 13:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:30
Πόλυς Χαραλάμπους, Κωνσταντίνος Νικολάου
13:30 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Πανίκος Καρπέττας
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:05
Πανίκος Καρπέττας
16:05 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:10
Πανίκος Καρπέττας
17:10 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:05
Γεωργία Αντωνιάδου
18:10 - 19:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
19:00 - 19:10
Ειρήνη Λαλάκη
19:10 - 21:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
21:00 - 00:00
93 %
N
2.6 km/h
86 %
SE
4.8 km/h
98 %
SE
4.7 km/h
SE
17.5 km/h
78 %
S
17.1 km/h
99 %
SE
11.7 km/h

Με επιτυχία στέφθηκε το Mάστερ Κ15 στο Μπάντμιντον

Το Σάββατο(25/01) που μόλις μας πέρασε, διεξάχθηκε στην Πάφο το τουρνουά Μάστερ Κ15 για το μπάντμιντον.

Στην διοργάνωση αυτή συμμετείχαν συνολικά 53 αθλητές και αθλήτριες, ενώ παίχτηκαν συνολικά 142 παιχνίδια. Πιο κάτω μπορείται να δείτε τα αποτελέσματα από τις τέσσερεις συνολικά κατηγορίες:

Γκρουπ ελίτ αγοριών κατάταξη: 1. Νικόλας Κοκόσης(Αλπατρός), 2. Χρήστος Γεωργίου(LBC,), 3.Παναγιώτης Αδάμου(Αετοί), 4. Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος(Αρίων).

Γκρουπ ελίτ κοριτσιών: 1. Μαρία Ελένη Αριστοπούλου(Μορφωτικός ), 2. Άνθια Αθηνοδώρου(LBC), 3.Αντωνία Τερζή(Μορφωτικός), 4.Ελένη Χαραλάμπους(Αρίων).

Μάστερ αγοριών: 1.Danny Chen(Προμηθέας), 2.Ευέλθων Χατζηπαντελή(ΑΕΤΟΙ), την τρίτη θέση μοιράστηκαν οι Φρίξος Χατζηπροκόπης (Παρνασσός) και Νικόλας Πισσής(Παρνασσός).

Μάστερ κοριτσιών: 1.Alian Xia (Έμπα), 2.Έφη Ζάνου(Αετοί), την τρίτη θέση μοιράστηκαν οι Rulian Xia (Έμπα) και Στυλιάνα Νικολάου(Πρόοδος).