Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 01:00
Μαρία Μαρκοπούλου
01:00 - 03:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
03:00 - 05:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
05:00 - 06:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
06:00 - 06:10
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
06:10 - 07:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
07:00 - 07:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
07:05 - 08:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
08:00 - 08:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Χάρης Παναγιώτου - Νίτσα Παύλου
08:05 - 08:30
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
08:30 - 09:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
09:00 - 09:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
09:05 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Έλενα Χειλέτη
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έλενα Χειλέτη
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Χαρά Γεωργιάδη
12:05 - 13:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:30
Πόλυς Χαραλάμπους - Κωνσταντίνος Νικολάου
13:30 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Πανίκος Καρπέττας
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:05
Πανίκος Καρπέττας
16:05 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:10
Πανίκος Καρπέττας
17:10 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:05
Γεωργία Αντωνιάδου
18:10 - 19:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
19:00 - 19:10
Φάνης Κρίγκος
19:10 - 21:00
Σώσης Θεοδοσίου
21:00 - 00:00
76 %
S
0 km/h
SE
3.2 km/h
86 %
W
3.4 km/h
S
7.7 km/h
54 %
NE
5.6 km/h
98 %
W
0.2 km/h

Η δράση στα Άλλα Αθλήματα αυτή την εβδομάδα

Πιο κάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα στα Άλλα Αθλήματα για αυτή την εβδομάδα(27/01-02/01)

Εθνική ομάδα Φούτσαλ-Αγώνες για τον προκριματικό όμιλο του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος της UEFA-στην Ζένιτσα της Βοσνίας

Βοσνίας 29/01/2020 17:00

Ελβετία 30/01/2020 17:00

Γιβραλτάρ 01/02/2020 16:00

ΟΠΑΠ Basket League-17η αγωνιστική

Ομόνοια-ΕΚΑ ΑΕΛ 29/01/2020 19:00

Ε.Ν.Π.-Κεραυνός 29/01/2020 19:30

ΑΠΟΠ Πάφου-Πετρολίνα ΑΕΚ 30/01/2020 19:00

Απόλλων-ΑΠΟΕΛ 30/01/2020 19:00

ΟΠΑΠ Basket League-18η αγωνιστική

ΕΚΑ ΑΕΛ-ΑΠΟΠ 01/02/2020 17:00

Κεραυνός-Ομόνοια 01/02/2020 19:45

ΑΠΟΕΛ-Ε.Ν.Π. 02/02/2020 17:00

Πετρολίνα ΑΕΚ-ΕΘΑ 02/02/2020 17:00

ΟΠΑΠ Γυναικών Α Κατηγορίας Καλαθοσφαίρισης-12η αγωνιστική

Phoenix MJ Basket Plus-Κεραυνός Στροβόλου 02/02/2020

Ανόρθωση Αμμοχώστου-Αναγέννηση Γερμασόγειας 02/02/2020

ΑΕΛ-ΕΘΑ Έγκωμης 02/02/2020

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος-8η αγωνιστική

Απόλλων Λεμεσού-Nicosia Rollers 01/02/2020 16:00

ΑΠΟΠ-Ήφαιστος 01/02/2020 16:00

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α Κατηγορίας Πετόσφαιρας Ανδρών-13η αγωνιστική

Αναγέννηση Δερύνειας-ΑΕΚ Καραβά 31/01/2020 20:00

Παφιακός-Ομόνοια 31/01/2020 20:00

ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 31/01/2020 20:00

Νέα Σαλαμίνα-Ε.Ν.Π. 31/01/2020 20:00

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α Κατηγορίας Πετόσφαιρας Γυναικών-12η αγωνιστική

Ομόνοια-ΑΕΛ 28/01/2020 20:00

ΘΟΪ Αυγόρου-Παφιακός 28/01/2020 20:00

Ολυμπιάδα Ν.-Ανόρθωση 28/01/2020 20:00

Απόλλων-ΑΕΚ 28/01/2020 20:00

Πρωτάθλημα Χειροσφαίρισης Ανδρών

Sabbiancο Ανόρθωσης-Κ.Ν. Τριμιθιάς 01/02/2020 16:30

Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου-Προοδευτικός Πάφου 01/02/2020 17:00

Α.Ο.Αραδίππου-Παρνασσός Στροβόλου 01/02/2020 18:00

Πρωτάθλημα Χειροσφαίρισης Γυναικών

Ε.Ν.Αθηαίνου-Πανελλήνιος Λευκωσίας 01/02/2020 18:30

A.O.Αραδίππου-Α.Σ.Λατσιά 02/02/2020 18:00

Κύπελλο Υδατοσφαίρισης Ανδρών

Ν.Ο.ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ν.Ο.ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ = ΝΙΚΗΤΗΣ Α 1/2/2020

Ν.Ο.ΠΑΦΟΥ – Ν.Ο.ΛΕΜΕΣΟΥ = ΝΙΚΗΤΗΣ Β 1/2/2020

Ν.Ο.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΕΛ = ΝΙΚΗΤΗΣ Γ 1/2/2020

Ν.Ο.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α = ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΑ 2/2/2020

ΝΙΚΗΤΗΣ Β - ΝΙΚΗΤΗΣ Γ = ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΓ 2/2/2020

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Σκάκι

8ος γύρος 01/01/2020 16:00

9ος γύρος 02/01/2020 16:00

Πριτζ

Αγώνες Επιλογής Εθνικής 1-2/02/2020