Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 01:00
Μαρία Μαρκοπούλου
01:00 - 03:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
03:00 - 05:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
05:00 - 06:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
06:00 - 06:10
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
06:10 - 07:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
07:00 - 07:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
07:05 - 08:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
08:00 - 08:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Χάρης Παναγιώτου, Νίτσα Παύλου, Γιάννης Κωστακόπουλος
08:05 - 08:30
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
08:30 - 09:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
09:00 - 09:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος
09:05 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Έλενα Χειλέτη
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έλενα Χειλέτη
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Χαρά Γεωργιάδη
12:05 - 13:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:30
Πόλυς Χαραλάμπους, Κωνσταντίνος Νικολάου
13:30 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Πανίκος Καρπέττας
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:05
Πανίκος Καρπέττας
16:05 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:10
Πανίκος Καρπέττας
17:10 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:05
Γεωργία Αντωνιάδου
18:10 - 19:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
19:00 - 19:10
Ειρήνη Λαλάκη
19:10 - 21:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
21:00 - 00:00
90 %
N
0.5 km/h
E
0 km/h
97 %
SW
3.4 km/h
S
6 km/h
78 %
S
17.1 km/h
99 %
SW
0 km/h

Επιστροφή στα γήπεδα με αγώνες Κυπέλλου

Επαναρχίζει σήμερα η αγωνιστική δράση στα κυπριακά γήπεδα με τέσσερεις αγώνες για το Κύπελλο Coca-Cola.

Την παράσταση κλέβει φυσικά το ντέρμι στο Τσίρειο μεταξύ Απόλλωνα και ΑΠΟΕΛ. Από τα άλλα τρία παιχνίδια της ημέρας ξεχωρίζει το γεγονός ότι θα γίνουν γνωστές ακόμα τρεις ομάδες που θα πάρουν την πρόκριση τους στα προημιτελικά της διοργάνωσης. Προβάδισμα έχουν και στα τρία εξ αυτών οι γηπεδούχοι οι οποίοι κέρδισαν τους πρώτους αγώνες. Πιο κάτω μπορείτε να δείτε το σημερινό πρόγραμμα μαζί με τους διαιτητές:

16:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου
Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Αναστασίου Στέφανος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γερασίμου Παναγιώτης

17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ε.Ν. Παραλιμνίου
Στάδιο:  ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Κουντουρέττης Αντώνης
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος

18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: «Ν. Papas Group Αμμόχωστος / Επιστροφή»
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλησπέρας Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Κανάρης Σάββας
4ος Διαιτητής: Κάττου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Τράττου Λεόντιος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεωργίου Ανδρέας