Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 01:00
Μαρία Μαρκοπούλου
01:00 - 03:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
03:00 - 05:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
05:00 - 06:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
06:00 - 06:10
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος, Χριστόφορος Νέστωρος
06:10 - 07:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
07:00 - 07:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος, Χριστόφορος Νέστωρος
07:05 - 08:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
08:00 - 08:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Χάρης Παναγιώτου, Νίτσα Παύλου, Γιάννης Κωστακόπουλος, Χριστόφορος Νέστωρος
08:05 - 08:30
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος, Χριστόφορος Νέστωρος
08:30 - 09:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
09:00 - 09:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου, Νίτσα Παύλου, Χάρης Παναγιώτου, Γιάννης Κωστακόπουλος, Χριστόφορος Νέστωρος
09:05 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Έλενα Χειλέτη
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έλενα Χειλέτη
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:30
Πόλυς Χαραλάμπους, Κωνσταντίνος Νικολάου
13:30 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Χαρά Γεωργιάδη
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:05
Πανίκος Καρπέττας
16:05 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:10
Πανίκος Καρπέττας
17:10 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:05
Γεωργία Αντωνιάδου
18:10 - 19:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
19:00 - 19:10
Ειρήνη Λαλάκη
19:10 - 21:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
21:00 - 00:00
70 %
N
0 km/h
87 %
S
11.3 km/h
70 %
W
3.7 km/h
SE
2.9 km/h
78 %
N
0 km/h
39 %
N
3.4 km/h

Επιστροφή Γιώργου Νικολάου

Ο διαιτητής Γιώργος Νικολάου επανέρχεται στα καθήκοντα του ως πρώτος διαιτητής στον φιλικό αγώνα της Ανόρθωσης με την Αναγέννηση Δερύνειας που θα γίνει την ερχόμενη Παρασκευή.

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των φιλικών αγώνων που θα λάβουν χώρα τις επόμενες ημέρες. Προφανώς το όνομα που κάνει εντύπωση είναι αυτό του Γιώργου Νικολάου που θα ξανασφυρίξει αγώνα μετά και το επεισοδιακό ντέρμπι της ΑΕΚ με την Ομόνοια στο “ΑΕΚ Αρένα”.

Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου

09:30, Προπονητικό κέντρο Απόλλωνα, Κολόσσι
Απόλλων – Άρης
Ανδρέας Κωνσταντίνου (Αντώνης Κουντουρέττης, Ανδρέας Βίκτωρος)

10:00, Αμμόχωστος / Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα – ΑΣΙΛ Λύσης
Μάριος Χριστοφόρου (Χαράλαμπος Ιακώβου, Ανδρέας Πραστίτης)

16:00, Κοινοτικό Στάδιο Π. Πολεμιδιών
Καρμιώτισσα – ΑΕΛ
Αβραάμ Τσούκκας (Μανώλης Τίγρης, Στυλιανός Διονυσίου)

17:00 «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Ανόρθωση – Αναγέννηση Δερύνειας
Γιώργος Νικολάου (Ευαγόρας Ευαγόρου, Πέτρος Πέτρου)

17:00 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Νάπας
Αγία Νάπα – Ολυμπιακός
Ιωάννης Κάττου (Ξένια Ηροδότου, Σίμος Ταραπουλούζης)

17:00, Στάδιο Οθέλλου Αθηαίνου
Οθέλλος – Εθνικός Άχνας
Αλέξης Προκοπίου (Σπύρος Παπακώστας, Μαρίνος Γαβριήλ)

18:00 Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
Πάφος F.C. – Riga F.C
Νικόλας Νεοκλέους (Όμηρος Τζιωρτζής, Χαράλαμπος Ξενοφώντος
4ος διαιτητής: Κωνσταντίνος Φωτίου

Σάββατο, 12 Οκτωβρίου

16:00 ΓΣΖ
Ομόνοια Λευκωσίας – Π.Ο. Ξυλοτύμβου
Ανδρέας Μ. Αργυρού (Σάββας Κανάρης, Νίκος Σαμάρας)

Πηγή : https://www.cfa.com.cy/