Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
00:00 - 01:00
Μαρία Μαρκοπούλου
01:00 - 03:00
Ηρακλής Ευστρατιάδης
03:00 - 05:00
Κωνσταντίνος Καρεμφύλλης
05:00 - 06:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
06:00 - 06:10
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
06:10 - 07:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
07:00 - 07:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
07:05 - 08:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
08:00 - 08:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Χάρης Παναγιώτου - Νίτσα Παύλου
08:05 - 08:30
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
08:30 - 09:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
09:00 - 09:05
Μιχάλης Παπαευαγόρου - Νίτσα Παύλου - Χάρης Παναγιώτου
09:05 - 10:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
10:00 - 10:10
Έλενα Χειλέτη
10:10 - 11:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
11:00 - 11:05
Έλενα Χειλέτη
11:05 - 12:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
12:00 - 12:05
Χαρά Γεωργιάδη
12:05 - 13:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
13:00 - 13:30
Πόλυς Χαραλάμπους - Κωνσταντίνος Νικολάου
13:30 - 15:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα Deutsche Welle
15:00 - 15:10
Πανίκος Καρπέττας
15:10 - 16:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
16:00 - 16:05
Πανίκος Καρπέττας
16:05 - 17:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
17:00 - 17:10
Πανίκος Καρπέττας
17:10 - 18:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
18:00 - 18:05
Γεωργία Αντωνιάδου
18:10 - 19:00
Δημοσιογραφικό Τμήμα
19:00 - 19:10
Φάνης Κρίγκος
19:10 - 21:00
Σώσης Θεοδοσίου
21:00 - 00:00
33 %
S
1 km/h
55 %
SE
4.5 km/h
22 %
SW
6.8 km/h
S
9.2 km/h
47 %
NE
5 km/h
25 %
NE
0 km/h

Η προκλήρωση των ομάδων μας στο Europa League

Ανακοινώθηκε η προκλήρωση για τους εκπροσώπους της Κύπρου στο Europa League.

Η ΑΕΚ σε περίπτωση που προκριθεί από τον β’ προκριματικό γύρο στον γ’ σε βάρος της Λέφσκι Σόφιας θα βρίσκεται στο γκρουπ των «ανίσχυρων» θα αντιμετωπίσει έναν από τους νικητές των εξής ζευγαριών:

1) Γουλβς – Κρουσέιντερς
2) Λέγκια Βαρσοβίας – ΚουΠΣ Κουόπιο
3) Γκεντ – Βιιτόρουλ
4) ΑΖ Άλκμααρ – Χάκεν
5) Μίντζιλαντ (Δανία) – βρίσκεται ήδη στον γ’ προκριματικό γύρο χωρίς αγώνα προηγουμένως

Ο Απόλλωνας, σε περίπτωση που ξεπεράσει και το εμπόδιο της ιρλανδικής Σάμροκ Ρόβερς στον β’ προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ και προκριθεί στον γ’, θα βρίσκεται στο γκρουπ των «ισχυρών» και θα έχει να αντιμετωπίσει μία εκ των νικητών από τα ακόλουθα ζευγάρια:

1) Αούστρια Βιέννης
2) Νόρκεπινγκ (Σουηδία) – Λιεπάγια (Λετονία)
3) Καμπάλα (Αζερμπαϊτζάν) – Δυναμό Τιφλίδας (Γεωργία)
4) Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία) – Έσμπιεργκ (Δανία)
5) Αμβέρσα (Βέλγιο)

Η ΑΕΛ, σε περίπτωση που προκριθεί από τον β’ προκριματικό γύρο εναντίον του Άρη, τότε θα βρίσκεται στο γκρουπ των «ανίσχυρων» θα αντιμετωπίσει έναν από τους νικητές των εξής ζευγαριών:

1) Μπράγκα
2) Αλασκερτ ή Στεάουα
3) Σπαρτάκ Μόσχας
4) Μόλντε ή Τσουκαρίκι
5) Στρασβούργο ή Μακάμπι Χάιφα

Σε περίπτωση που αποκλειστεί ο ΑΠΟΕΛ από την Σουτιέσκα θα συνεχίσει την πορεία του στο Europa League και θα κληθεί να αντιμετωπίσει μια εκ των πιο κάτω:

1) SP Tre Penne (SMR) / Sūduva (LTU)
2) Piast Gliwice (POL) / Riga FC (LVA)
3) Ararat-Armenia (ARM) / Lincoln Red Imps (GIB)
4) Valur Reykjavík (ISL) / Ludogorets (BUL)
5) HB Tórshavn (FRO) / Linfield (NIR)